slider
slider
slider
slider

Aktualności

dodano: 2020-03-02

12 marca w czwartek od godz. 9.00 do 14.15

Harmonogram zajęć:
godz.  9:00-9:40 - p. Zbigniew Charytanowicz - Biografie twórców nieobecne w szkole...
                            (sala świetlica - 32A i 32B)
godz. 9:50-10:35 - p. Krzysztof Lejwoda - Zajęcia dyskusyjne w języku angielskim
                              z filmem niespodzianką (sala świetlica- 32A i 32B)

godz. 10:55-11:40 - p. Agnieszka Sylwestrowicz i p. Iwona Krawczyk - Niezwykły świat chemii
                              (sala chemii II nr 59)
godz. 11:50-12:35 - p. Katarzyna Pawelec - Z matematyką za pan brat (sala świetlica 32A i 32B)
godz. 12:40-13:25 - p. Tomasz Piotr Panek - Historia jest kobietą... i... mężczyzną
                               (sala historii III nr 70)
godz. 13:30-14:15 - p. Monika Cios - Fascynujący świat biologii (sala świetlica 32A i 32B)

zapisy na zajęcia do 10 marca (do wtorku)
bardzo prosimy o podawanie ilości osób
mail- sekretariat@czart.pulawy.pl, tel. +48 818 863 626

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 
 
dodano: 2020-03-02

Niezłomni Bohaterowie Powstania Antykomunistycznego 1944 – 1963 zostali uczczeni przez mieszkańców Ziemi Puławskiej modlitwą w Ich intencji podczas Mszy Św. w Kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej, koncelebrowanej pod przewodnictwem Proboszcza Parafii, Dziekana Dekanatu Puławskiego, ks. Piotra Treli.

dodano: 2020-03-02

1 marca w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych społeczność I LO im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach zapaliła znicz na miejscu zwycięskiej bitwy zgrupowania Mariana Bernaciaka z komunistycznym reżimem w Lesie Stockim, oddając hołd poległym Żołnierzom Niezłomnym oraz ich dowódcy, absolwentowi Naszego Liceum.
"Cześć i chwała bohaterom!"

dodano: 2020-02-28

Z radością informujemy, że uczniowie naszego liceum zakwalifikowali się do III etapu Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki i z fizyki.

Do III etapu z matematyki zakwalifikowała się  Wiktoria Włodarczyk z klasy III a,   natomiast z fizyki: Bartłomiej Pecio III a, Adam Pomorski III b, Szymon Kramarczyk III b, Bartosz Sosik III b.

 Finał olimpiady odbędzie się 28 marca z fizyki i 29 marca z matematyki w siedzibie Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dorota Adamczyk-Fiorek, Agnieszka Kacperek

Strony

Zobacz także: