slider
slider
slider
slider

Zapraszamy do I LO i do internatu!

CEMS Chance- informacje o naborze

W imieniu  CEMS Club Warszawa  działającego przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, przekazujemy zaproszenie dla uczniów naszej szkoły do udziału w  XX edycji projektu CEMS Chance.

Jest to program tworzony przez studentów SGH skierowany do osób w wieku 15-16 lat, którym za pośrednictwem warsztatów ze specjalistami, spotkań inspirujących oraz motywacyjnych, pokazuje się stojące przed nimi perspektywy. Absolwenci naszej szkoły, którzy zostali wybrani do udziału w programie w latach ubiegłych, twierdzą, że to jedna z najwspanialszych rzeczy, która spotkała ich w życiu.

Przed nami XX edycja, w której po raz drugi w historii wydarzenia funkcjonować będzie Program Mentoringowy. Program rozpocznie się 1 grudnia i potrwa aż do 5 grudnia br. Przyjmie formę zdalną.

Podopiecznych programu będą wtedy czekały indywidualne spotkania z mentorem, na które materiały zostały przygotowane we współpracy z przyjaciółmi projektu – psychologami i pedagogami, którzy wsparli CEMS Chance w poprzednich edycjach.

Program zakończy się konferencją stacjonarną w Warszawie w dniach 7-10 grudnia, która wypełniona będzie wartościowymi warsztatami, spotkaniami z inspirującymi osobami, zwiedzaniem miasta oraz dodatkowymi atrakcjami.

Jeśli sytuacja epidemiologiczna się pogorszy, to całe wydarzenie odbędzie się w trybie online i zostanie wydłużone do 19 grudnia.

Rekrutacja do wydarzenia ruszyła 3 listopada i potrwa dwa tygodnie. Zostały zatem tylko 3 dni do zamknięcia rekrutacji. Wyniki naboru ogłoszone zostaną 24-go listopada br.

Głównym celem CEMS Chance jest wyrównanie szans, z tego względu jedynym kosztem, jaki ponosi uczestnik programu, jest koszt transportu z i do Warszawy. 

Tutaj znajdziecie link do formularza: https://form.typeform.com/to/eL70R1jGSzanse na udział mają osoby z całej Polski, niezależnie od sytuacji życiowej i materialnej.

Gorąco zachęcamy także do odwiedzenia strony internetowej: http://cemschance.pl/

oraz naszego profilu w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/CEMSchance 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy pod następujący adres: chance@cemsclub.pl, w tytule wpisując CEMS Chance rekrutacja.

Dodatkowych informacji udziela również pani Anna Kozłowska-Skwarek.