slider
slider
slider
slider

Finał akcji charytatywnej

Zakończyliśmy siódmą edycję naszej corocznej akcji zbiórki karmy suchej i mokrej dla bezdomnych oraz zaniedbywanych psów i kotów pozostających pod opieką puławskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Co roku nasze przedsięwzięcie spotyka się z ogromnym odzewem ze strony uczniów i nauczycieli, a ilość karmy, którą zebraliśmy, jest tego najlepszym dowodem. W tym roku, dzięki zaangażowaniu jednej z naszych wolontariuszek, do akcji włączyła się również społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej w Ciepielowie.

Oficjalny wynik naszej zbiórki to ponad 240 kg karmy dla psów i kotów.
W ubiegły piątek uroczyście przekazaliśmy całość na ręce Prezes Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Puławach Pani Krystyny Nejman. W spotkaniu, które odbyło się w murach szkoły, wzięła udział Dyrekcja, nasi niestrudzeni wolontariusze oraz uczniowie.

Bardzo serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom, wolontariuszom oraz wszystkim osobom biorącym udział w tym przedsięwzięciu - angażując się tak ofiarnie w naszą akcję pokazaliście ogromne serce i wrażliwość na los bezdomnych psów i kotów, a także wsparliście inicjatywy Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Puławach. Dziękujemy wam wszystkim za okazane nam zaufanie.

Krótką relację z piątkowego spotkania możecie obejrzeć tutaj: https://youtu.be/89vZD-JlRH0

W.Heczko