slider
slider
slider
slider

Zapraszamy do I LO i do internatu!

Gala Nasi Najlepsi

We wtorek 25 czerwca w Pałacu Czartoryskich odbyła się coroczna Gala Nasi Najlepsi, w której ponad setce naszych najlepszych licealistów wręczano dyplomy, gratulacje i tarcze naszych najlepszych.
To już tradycja, że w tej niemal stuletniej, czcigodnej placówce uhonorowani zostają najlepsi uczniowie, olimpijczycy, sportowcy, osoby zaangażowane w działalność społeczną na rzecz szkoły, środowiska, miasta.
Galę otworzyła pani Dyrektor I LO im. Ks. A. J. Czartoryskiego Beata Trzcińska-Staszczyk, która nawiązała do idei szkoły, by zawsze mieć odwagę być mądrym, iść dalej, wiedzieć więcej, chcieć, móc.

Następnie głos p. Jerzy Sztejmiec, który w imieniu Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierza Karpińskiego, absolwenta I LO, odczytał list gratulacyjny do zgromadzonej młodzieży, Nauczycieli, Wychowawców i Rodziców.

Wójt Gminy Puławy Krzysztof Brzeziński nagrodził najlepszych uczniów z terenu gminy Puławy.

Uroczystość urozmaiciły występy wokalne młodzieży licealnej, która przy akompaniamencie fortepianowym p. Roberta Sosika umiliła zgromadzonym czas.  

Kochani Licealiści! Dziękując za wspaniałe osiągnięcia życzymy Wam dalszych sukcesów, wszechstronnego rozwoju, nieustającej pasji, z jaką podchodzicie do życia i świata oraz wspaniałego wypoczynku wakacyjnego. Jesteście naszą chlubą.

Dyrekcja i Nauczyciele I LO.