slider
slider
slider
slider

Być, albo nie być lekarzem weterynarii - oto jest pytanie

6 grudnia klasa biologiczno-chemiczna 1i oraz inni zainteresowani weterynarią uczniowie mieli możliwość poznania tajników pracy lekarza weterynarii z pierwszej ręki, bowiem naszym gościem była Pani dr n.wet. Sylwia Kasprzak. Pani doktor obejmuje obecnie stanowisko  Kierownika Naukowo-Medycznego, Weterynaria w firmie Nutrifarm, będącej częścią Olimp Labs. 
Dziękujemy Pani Doktor za przygotowanie i poprowadzenie bardzo ciekawego spotkania. Nasi uczniowie nie tylko mogli dowiedzieć się więcej o studiach i uczelniach weterynaryjnych, ale co cenniejsze, trochę zmienić swoje wyobrażenia na temat pracy lekarza weterynarii, możliwych miejsc zatrudnienia i kierunków rozwoju w tej profesji. Uczniowie dowiedzieli się, czego można oczekiwać decydując się na zawód lekarza weterynarii. Był też czas na pytania i odpowiedzi. W ten sposób staramy się czerpać z doświadczeń rodziców naszych uczniów i absolwentów, którzy znajdując dla nas czas, przybliżają młodzieży tajniki różnych profesji. Jeśli Wasi rodzice wykonują ciekawy zawód - zaproście Ich do szkoły - niech opowiedzą o swojej pracy!
Dziękujemy Pani Sylwii Kasprzak za poświęcony czas! Zapraszamy bardzo na stronę www.vebiot.pl, gdzie możecie znaleźć produkty opracowane przez Panią Doktor oraz ciekawe artykuły i informacje związane z naukami weterynaryjnymi. Zachęcamy również  do odwiedzenia fanpage'a na Facebooku: https://www.facebook.com/Vebiotpl/
 
Fot. Wiktor Kufel
 
Anna Kozłowska-Skwarek