slider
slider
slider
slider

Nasi uczniowie po raz czwarty w projekcie CEMS Chance w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie!

Z radością informujemy, że Weronika Florczak z klasy Ib i Wojciech Osiak z klasy 1i zostali wybrani spośród setek kandydatów z całej Polski i zakwalifikowani jako jedni z  czterdziestu uczestników do udziału w innowacyjnym projekcie CEMS Chance XIII w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Weronika i Wojtek wzięli udział w 4-dniowym cyklu warsztatów i szkoleń organizowanych przez grupę studentów z CEMS Clubu Warszawa.

Organizatorzy projektu stawiają sobie za cel wzbudzenie chęci do zaplanowania rozwoju osobistego, wykształcenie umiejętności związanych z przedsiębiorczością, autoprezentacją i zarządzaniem czasem, zapoznanie ze specyfiką certyfikatów językowych. Poza tym każdy uczestnik miał możliwość zbadania własnych predyspozycji zawodowych oraz wzięcia udziału  w warsztatach dotyczących planowania przyszłości i projektowania ścieżki kariery.

Oprócz interesującego programu dużą zaletą projektu jest jego ogólnopolski charakter - możliwość spędzenia czasu z rówieśnikami z niemalże wszystkich województw.

Serdecznie gratulujemy Weronice i Wojtkowi!

 

Fot. Wiktor Kufel

Anna Kozłowska-Skwarek