slider
slider
slider
slider

Uczniowie 1c zatańczyli z gwiazdami

Wycieczka to jedno z najmilszych doświadczeń w życiu każdej klasy... my czekaliśmy na swoją z wielkim utęsknieniem, odliczając niemalże każdy dzień. Gdy wreszcie w piątek, 15 listopada wyruszyliśmy na nagranie jednego z odcinków "Tańca z gwiazdami", którego prowadzącymi byli - Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz. Zobaczyć, usłyszeć, dotknąć, ach... nasze emocje sięgały zenitu,.

Na początek zajechaliśmy do Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Hangarze 646 - Parku Trampolin. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji.
  Następnym, i najważniejszym punktem programu, była wizyta w studio ATM w Warszawie. Dla większości uczniów wydarzenie to było okazją do pierwszego spotkania ze znanymi ze szklanego ekranu: Iwoną Pavlovic, Andrzejem Grabowskim, Sandrą Kubicką, Barbarą Kurdej-Szatan, Damianem Kordasem. Plan programu "Tańca z Gwiazdami", choć inny niż mamy okazję obserwować z perspektywy domowego odbiornika, urzeka tysiącem świateł, mieni się feerią barw, zachwyca dużą dozą telewizyjnej magii. I rzeczywiście większość z nas wyszła stamtąd marząc o jak najszybszym powrocie...
Był to czas wyjątkowych i niezapomnianych wrażeń- wspólne zdjęcia, autografy, życzliwe rozmowy i uśmiechy celebrytów, któż z nas nie chciałby tam pozostać. Wyjazd na półfinał "TzG" zorganizowała p. Agnieszka Stępniewska - wychowawczyni klasy 1c, opiekowała się nami także p. Grażyna Wielicka.
M. Stachurski 1c