slider
slider
slider
slider

Zapraszamy do I LO i do internatu!

Witamy nowych członków zespołu teatralnego

Przesłuchanie, które miało miejsce w naszej szkole w dniach 30 września i 7 października, przyniosło zamierzony efekt. Z radością informujemy, że do  zespołu teatralnego dołączyły kolejne osoby. Uczestnicy castingu prezentowali wybrane przez siebie utwory liryczne – twórczo interpretowali wiersze poetów współczesnych. Niemałym wyzwaniem było dla przyszłych artystów zmierzenie się z zadaniem aktorskim. Każdy z uczestników castingu improwizował wylosowaną scenkę teatralna. 

W pozbyciu się paraliżującej tremy, pomogli doświadczeni już członkowie Teatru I LO. Uczestnicy castingu wzięli też udział w ćwiczeniach teatralnych, odgrywali scenki, wcielali się w konkretne postacie sztuki Gabrieli Zapolskiej. Nie zabrakło wzruszeń, rozmów o pasjach i sztuce oraz dotychczasowych osiągnięciach. 

Skład Teatru I LO został poszerzony o następujące osoby: 
Oliwia Wac - kl 1i
Zuzanna Sałek - kl. 1g
Julia Kuźma - kl. 1i
Kamila Harmasz - kl. 1i
Zuzanna Kłoczewska - kl. 3e
Szymon Rozdoba - kl.3bn
Emilia Wojtasiewicz - kl.1i
Marika Witkowska-Kurtek - kl.  1e
Nikola Niedziela - kl.1f
Natalia Figura - kl.1f
Wszystkim, którzy zostali włączeni do naszego teatru gratulujemy i życzymy spełnienia artystycznych ambicji.
Dziękujemy również p. Katarzynie Dytkowskiej, która nie tylko wspierała komisję, ale zadbała także o słodki upominek dla uczestników castingu. Serdeczne podziękowania należą się również Maciejowi Synowcowi, który wspierał nas swoją obecnością 30 września. Miło było nam gościć człowieka, który jest absolwentem Teatru I LO, a obecnie studentem wydziału reżyserii Akademii Teatralnej w Warszawie. 
Beata Burecka