slider
slider
slider
slider

Zakończenie roku szkolnego maturzystów

"Wiedzę zdobywamy od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami..."
 - A.Mickiewicz
 
Dzisiaj, w naszym Liceum odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego maturzystów. Pan dyrektor, Rafał Cieśla serdecznie pogratulował 198 absolwentom, bardzo wysokich wyników w nauce oraz tego, że oprócz pogłębiania swojej wiedzy udzielali się w wielu olimpiadach, konkursach i zawodach. Dyrektor podkreślił ich duże zaangażowanie w wielu działaniach charytatywnych i społecznych. Podziękował także Gronu Pedagogicznemu za włożony trud, za życzliwość i troskę w kształtowanie wzorowych postaw młodych ludzi. 
I rzeczywiście nasi absolwenci mają się czym pochwalić, gdyż średnia ocen klas maturalnych jest bardzo wysoka, najlepsze spośród nich to: kl. 3f ze średnią 4,44 kl. 3b - 4,31 i kl. 3a - 4,30. Najwyższą frekwencję miały klasy - 3f - 86,24% i 3a - 85,34%.
Wszyscy pragniemy złożyć drogim absolwentom serdeczne życzenia samych sukcesów, radości i szczerego zadowolenia z wyników matur, a przede wszystkim satysfakcji w późniejszym, dorosłym już życiu, abyście potrafili czerpać z jego obfitości, mądrze patrząc w przyszłość i przyjmując wszystkie doświadczenia jako cenną naukę. Kochani maturzyści to co macie to radość z najpiękniejszych lat, to serca, które na wszystko stać, to młodość, która góry potrafi przenosić... Gorąco Wam życzymy, abyście osiągając dojrzałość z uśmiechem mogli powiedzieć, że jesteście w pełni szczęśliwymi ludźmi!
 
Edyta Dzwonnik