slider
slider
slider
slider

I LO partnerem III edycji akcji „Bieg dla Niepodległej. Cześć i Chwała Bohaterom”

W niedzielę 3 listopada 2019 roku, aby uczcić 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszamy wszystkich do wspólnego radosnego świętowania! Chętni będą mogli wziąć udział w trzeciej puławskiej edycji "Biegu dla Niepodległej". To impreza dla całych rodzin! Gościem specjalnym wydarzenia będzie Norbert "SMOŁA" Smoliński  - lider zespołu "Contra Mundum". Przed rozpoczęciem zawodów planowany jest mini-koncert artysty.

Przygotowane zostały cztery dystanse: główny 5 km, 3 km oraz symboliczny: 1918 m i oczywiście dla dzieci 400 m. Ten ostatni podzielony będzie na dwie kategorie wiekowe: do 6 lat i do 12. W tym roku pamiętamy również o miłośnikach nordic walking. Przygotowaliśmy dla Was trasę o długości 3 km. Biegi rozpoczną się o godz. 12.00.

Wszyscy uczestnicy otrzymają biało-czerwone flagi oraz specjalne pamiątkowe medale z wizerunkiem Marszałka Józefa Piłsudskiego. Na najlepszych zawodników jak zwykle czekać będą puchary oraz atrakcyjne nagrody. Odzyskanie Niepodległości to radosne święto. Warto obchodzić je razem. Zapraszamy zatem w niedzielę 3 listopada do Parku Książąt Czartoryskich w Puławach.

Chętni do udziału w biegach mogą zapisywać się mailowo: mmizera.media@gmail.com, telefonicznie: 514 087 747 lub w dniu imprezy, od godz. 10.30 do godz. 11.40 (Pałac Książąt Czartoryskich). Uczniowie naszej szkoły są zwolnieni z opłaty startowej.

M.Mizera