slider
slider
slider
slider

Zapraszamy do I LO i do internatu!

Obchody Międzynarodowego Tygodnia Edukacji

IEW to inicjatywa amerykańskiego Departamentu Stanu, który zachęca, aby w tym okresie organizować wydarzenia promujące edukację, programy wymiany międzynarodowej oraz studia za granicą. Uczniowie i nauczyciele mogą uczestniczyć w spotkaniach, prelekcjach, webinariach prowadzonych przez pracowników ambasady USA, stypendystów Programu Fulbrighta, amerykańskich wolontariuszy oraz polskich doradców związanych z edukacją.

W związku z pandemią wszystkie inicjatywy mają formę online. Jest to wyjątkowa okazja do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności z zakresu znajomości języka angielskiego, a także zagadnień kulturowych obszaru anglojęzycznego.

Zachęcamy naszych licealistów do odwiedzenia strony internetowej Education USA, Poland https://educationusa.pl/iew/, na której prezentowane są wydarzenia związane z IEW. Ich lista jest na bieżąco aktualizowana. Część wydarzeń cieszy się dużą popularnością i w związku z tym przygotowywane są dodatkowe terminy spotkań.

Warto również odwiedzić stronę Departamentu Stanu: https://iew.state.gov/, gdzie znajduje się lista międzynarodowych wydarzeń edukacyjnych.

Nauczyciele języka angielskiego