slider
slider
slider
slider

Olimpijczycy

 

Rok

Przedmiot

Uczeń

Nauczyciel

Uwagi

2014/15

XLI Olimpiada Historyczna

Krzysztof Kafel

Aleksandra Broda

Agata Bisek

Jan Charytanowicz

T. P. Panek

 

 

M. Rzeszutko

laureat

laureat

finalista

finalista

61 Olimpiada Chemiczna

Tomasz Charytanowicz

A. Sylwestrowicz

finalista

Olimpiada Biologiczna

Emilia Kamińska

M. Piekoś

finalista

2013/14

Olimpiada Informatyczna

Jan Góra

K. Ochmińska

finalista

Olimpiada Biologiczna

Jarosław Sykut

M. Piekoś

finalista

Olimpiada Historyczna

Krzysztof Kafel

T.P.Panek

laureat

Olimpiada Fizyczna o "Diamentowy indeks AGH"

Konrad Dołowy

M. Wróbel

laureat

Olimpiada Matematyczna o "Diamentowy indeks AGH"

Agata Chadaj

Kamil Magryta

 

J. Chadaj

M. Strawa

 

laureat

laureat

 

2012/13 XXXIX Olimpiada Historyczna

Jakub Szałachwij

Patryk Kalinowski

T. P. Panek

laureat I miejsce w Polsce

laureat

 

Olimpiada Matematyczna

 

Mateusz Bąkała M. Strawa finalista

2011/12

Olimpiada Historyczna

Patryk Kalinowski

 T. P. Panek

laureat

„Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH"
z matematyki

Mateusz Bąkała

Mateusz Chadaj

Barbara Wójcik

M. Strawa

laureat

laureat

finalista

Olimpiada Informatyczna

Kamil Magryta

K. Ochmińska

finalista

2010/11

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Maciej Bednarski

B. Smolarek

laureat

Olimpiada Historyczna

Dariusz Mańka

M. Grabczak

laureat

Olimpiada Chemiczna

Michał Ociepa

A. Sylwestrowicz

 Laureat Brązowy Medal na Międzynarodowej Olimpiadzie Chemicznej w Ankarze (Turcja)

2009/10

Olimpiada Chemiczna

Michał Ociepa

 

Wojciech Jędrzejczyk

A. Sylwestrowicz

I. Lisowska-Brzostek

laureat

 

laureat

 

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Marek Matyjanka

Z. Charytanowicz

finalista

 

Olimpiada o „Diamentowy Indeks AGH” z fizyki

Piort Konarski

Bartosz Kozioł

Przemysław Bełczyk

D. Adamczyk-Fiorek

finalista

finalista

finalista

2008/9

Olimpiada Chemiczna

Jędrzejczyk Wojciech

I. Lisowska-Brzostek

finalista

2007/8

Olimpiada Teologii Katolickiej

Anna Oleksiak

U. Pastwa

finalista

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Milena Wciseł

T. Bogusz

finalista

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Paweł Chrzan

A. Wawer-Lis

finalista

Olimpiada Przedsiębiorczości

Łukasz Jędrzejczyk

Paweł Chrzan

A. Wawer-Lis

finalista

laureat

Olimpiada Języka Angielskiego

Joanna Herman

P. Cybula

laureat

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Olga Rodak

Z. Charytanowicz

laureat

2006/7

Olimpiada Języka Angielskiego

Joanna Herman

Maciej Kiljan

P. Cybula

M. Tarnowska

finalista

finalista

Olimpiada Artystyczna

Komsta Magdalena

E. Adamiec-Gracka

finalista

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Olga Rodak

Z. Charytanowicz

finalista

2005/6

Olimpiada Języka Łacińskiego

Jakub Sypiański

D. Kosior

finalista

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

Paweł Banaś

M. Grabczak

finalista

Olimpiada Historyczna

Łukasz Piech

M. Grabczak

finalista

Olimpiada Przedsiębiorczości

Andrzej Różycki

A. Wawer-Lis

Laureat

Olimpiada Ochrony Środowiska

Martyna Knop

M. Piekoś

Finalista

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Andrzej Różycki

A. Wawer-Lis

Laureat

2004

Język niemiecki

Katarzyna Kania

W. Iwanowski

finalistka

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

Joanna Charachuła

M. Grabczak

finalistka

2003

Biologia

Joanna Pać

J. Kowalska

finalistka

2002

Matematyka

Łukasz Pluta

M. Suchodolska

finalista

Fizyka

Michał Kistowski

Łukasz Pluta

W. Gąsior

M. Wróbel

finalista

finalista

Geografia

Karol Goleń

A. Browarny

laureat- IV miejsce

Olimpiada Nautologiczna

Karol Goleń

A. Browarny

finalista- XIII miejsce

2001

Geografia

Łukasz Pałka

I. Montukow

finalista

Karol Goleń

T. Kobusiński

finalista

Chemia

Zofia Komsta

H. Orłowska

finalista

Fizyka

Michał Kistowski

W. Gąsior

finalista

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Radosław Sornat

M. Grabczak

finalista

Centralna Olimpiada Nautologiczna

Łukasz Pałka

Karol Goleń

I. Montukow

T. Kobusiński

laureat

laureat

2000

Geografia

Olimpiada Artystyczna

Łukasz Pałka

Anna Popławska

I. Montukow

E. Adamiec- Gracka

finalista

finalista

1999

Chemia

Olimpiada Artystyczna

Monika Nowacka

Anna Popławska

E. Cegłowska

E. Adamiec- Gracka

finalista

finalista

1998

Chemia

Grzegorz Duński

H. Orłowska

finalista

Biologia

Paweł Małagocki

J. Kowalska

finalista

Geografia

Artur Orłowski

A. Browarny

finalista

1997

Chemia

Marcin Rybak

E. Cegłowska

laureat -zakwalifikowany do Międzynarodowej Olimpiady w Kanadzie

Język francuski

Joanna Kręgiel

M. Kołodziejek

finalista

Geografia

Marek Zalewski

 T. Kobusiński

finalista

1996

Chemia

Marcin Rybak

E. Cegłowska

laureat – III miejsce zakwalifikowany do Międzynarodowej Olimpiady Chemicznej z I lokatą. Brązowy medal na Międzynarodowej Olimpiadzie w Moskwie.

Historia

Dominik Smyrgała

T. Panek

finalista

Olimpiada Artystyczna

Irmina Maciąg

A. Adamska-Ubaka

 

Olimpiada Wiedzy Religijnej

Agnieszka Zielińska

Ks. pref. G.Woźniak

 

1995

Geografia

Marek Goleń

T. Kobusiński

laureat-IV miejsce

Informatyka

Grzegorz Hałaś

 

W. Zadura

J. Czarnecki

 

finalista

Chemia

Marcin Rybak

E. Cegłowska

wyróżnienie

Fizyka

Artur Łopatka

W. Gąsior

 

Robert Tracz

M. Wróbel

1994

Biologia

Piotr Furga

V. Giedyk

finalista

Fizyka

Michał Mitrowski

W. Gąsior

laureat

Chemia

Marcin Rybak

E. Cegłowska

laureat

Matematyka

Paweł Krupiński

M. Suchodolska

finalista

Geografia

Marek Goleń

I. Montukow

T. Kobusiński

 

1993

Biologia

Alicja Bednarowska

J. Kowalska

 

Olimpiada Artystyczna

Adam Zięba

A. Adamska-Ubaka

laureat

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Mirosław Skowron

E. Szewczyk

 

Chemia

Marcin Rybak

E. Cegłowska

laureat

Olimpiada o Parlamentaryzmie

Ewa Janoszczyk

E. Szewczyk

 

1992

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Grzegorz Krzywiec

M. Grabczak

finalista

Język rosyjski

Beata Szczepaniak

A. Kistowska

finalista

Chemia

Jacek Kowaleczko

E. Cegłowska

 

Geografia

Wojciech Sołkowicz

I. Montukow

finalista

1991

Chemia

Jacek Kowaleczko

E. Cegłowska

finalista

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Eryk Stankunowicz

M. Grabczak

finalista

Geografia

Elżbieta Szczepańska

I. Montukow

finalista

1990

Biologia

Sydonia Gołębiowska

Dariusz Mazur

J. Kowalska

 

Geografia

Elżbieta Szczepańska

I. Montukow

 

1989

Język rosyjski

Magdalena Łyjak

Bożena Kramek

A. Kistowska

J. Chmielewska

 

Język niemiecki

Beata Stępniewska

T. Józefczak

 

Chemia

Magdalena Kraszewska

E. Cegłowska

 

1988

Biologia

Krzysztof Szlachetka

V. Giedyk

 

Chemia

Beata Burda

E. Cegłowska

 

1987

 

Język rosyjski

Agnieszka Lachman

A. Kistowska

 

Język angielski

Krzysztof Kukuła

J. Ceremuga

laureat- I miejsce

Geografia

Roman Osakowski

I. Montukow

laureat- IV miejsce

Chemia

Beata Burda

E. Cegłowska

 

1986

 

Język polski

Agata Ochota

Marek Szpanowski

Z. Konty-Zadura

E. Weka

laureat – III miejsce

Język rosyjski

Anna Gawron

Marta Idaczyk

J. Chmielewska

K. Krzeszowiec

 

Geografia

Marek Gruszecki

I. Montukow

finalista

Język polski- konkurs „Życia warszawy” na najlepszą maturę

Tomasz Piotr Panek

Z. Konty-Zadura

finalista

1985

Język rosyjski

Ewa Wójcik

Justyna Dybcio

Marta Idaczyk

K. Krzeszowiec

 

Historia

Andrzej Król

M. Skowrońska

 

Biologia

Jarosław Wojciechowski

M. Rokosz

 

Geografia

Mirosław Król

Elżbieta Zabielska

I. Montukow

finalista

finalista

Chemia

Cezary Klempka

H. Orłowska

 

Wychowanie techniczne

Sławomir Jurzysta

K. Szklarz

 

1984

Język rosyjski

Ewa Wójcik

K. Krzeszowiec

 

Historia

Piotr Michalak

E. Poźniak

 

Biologia

Jacek Sygnowski

J. Kowalska

 

1983

Język rosyjski

Marcin Krzeszowiec

A. Kistowska

laureat- I miejsce

Biologia

Magdalena Szachetka

Barbara Terelak

J. Kowalska

 

 

Olimpiada Artystyczna

Mariusz Mazurek

K. Szklarz

laureat

Język polski- konkurs „Życia warszawy” na najlepszą maturę

Marcin Krzeszowiec

Z. Konty-Zadura

 

1982

Biologia

Krzysztof Szumowski

Barbara Terelak

J. Kowalska

 

1981

Język polski

Emilia Samonek

E. Weka

 

Język rosyjski

Alina Czeberkus

K. Krzeszowiec

 

Historia

Tomasz Olszak

Janusz Torchała

M. Skowrońska

 

1980

Język polski

 

Tomasz Kalisz

Waldemar Mazurek

Małgorzata Kwasek

I. Bronikowska

 

E. Weka

 

Biologia

Małgorzata Bielecka

M. Rokosz

 

1979

Język polski

Tomasz Kalisz

Iwona Świątek

I. Bronikowska

Z. Konty-Zadura

 

 

Język rosyjski

Jolanta Król

A. Kistowska

 

Biologia

Wioletta Sączyńska

J. Kowalska

laureat

Olimpiada Artystyczna

Tomasz Kalisz

K. Szklarz

laureat

1978

Język polski

Beata Chmiel

Małgorzata Paździora

I. Bronikowska

 

Matematyka

Paweł Skowroński

J. Wójcik

 

1977

Geografia

Krzysztof Piszcz

I. Baczyńska

 

1976

Geografia

Jacek Barszczewski

I. Baczyńska

finalista

Wychowanie techniczne

Leszek Wilczyński

K. Szklarz

laureat

Język polski

Agnieszka Grundbeck

E. Weka

 

Biologia

Barbara Ochal

M. Rokosz

J. Kowalska

 

1975

Fizyka

Andrzej Kokocha

W. Gąsior

finalista

Geografia

Andrzej Sokołowski

I. Montukow

finalista

Język polski

 

Agnieszka Grundbeck

Katarzyna Szczygieł

E. Weka

S. Buksiński

 

Język rosyjski

Ewa Marciniak

A. Kistowska

 

Matematyka

Danuta Suszek

M. Leszek

 

Biologia

 

Andrzej Księżniak

Maria Żurawska

Małgorzata  Sapeta

T. Koter

J. Kowalska

T. Koter

laureat

1974

Astronomia

Andrzej Szczygieł

I. Czeżyk

 

Biologia

Joanna Kutyna

Andrzej Księżniak

Jerzy Karaś

T. Koter

J. Kowalska

 

Fizyka

Marek Mierzejewski

Kazimierz Pytka

Zbigniew Tuźnik

D. Nakonieczna

 

Język rosyjski

Ewa Michniewicz

E. Piech

 

1973

Fizyka

Bogdan Zaręba

S. Suszek

Laureat

Matematyka

Mirosław Tuszczyński

W. Jabłoński

laureat

Biologia

Magdalena Mierzejewska

J. Kowalska

 

1972

Astronomia

Zbigniew Kowalski

I. Czeżyk

 

Fizyka

Maciej Michniewicz

S. Suszek

laureat

Łacina

Bogdan Zaręba

Eliza Łowczak

Alicja Szczypa

W. Grzebalska

 

Matematyka

Maciej Michniewicz

Mirosław Tuszczyński

Paweł Mikulski

W. Jabłoński

 

1971

Astronomia

Bogdan Zaręba

I. Czeżyk

 

1968

Matematyka

Wiesław Zięba

H. Nadzieja

nagroda i udział w X Międzynarodowej Olimpiadzie Matematycznej

1967

Astronomia

Andrzej Kowalczyk

A. Leszek

 

Matematyka

Wiesław Zięba

H. Nadzieja

wyróżnienie

1966

Matematyka

Małgorzata Marek

H. Nadzieja

 

Astronomia

Michał Różyczka

A. Leszek

 

1965

Astronomia

Michał Różyczka

A. Leszek

 

Matematyka

Leon Kowalczyk

  H. Nadzieja

 

1964

Fizyka

Kazimierz Jezuita

A. Leszek

 

1959

Chemia

Joanna Wierzbicka

A. Szubartowski

 

1957

Fizyka

Franciszek Stępniewski

F.Kruk

 

Chemia

Zbigniew Sadurski

F.Kruk

 

1956

Fizyka

Piotr Decowski

Roman Paśniczek

F.Kruk

laureat- I miejsce

Matematyka

Roman Paśniczek

A.Kaczorowski

 

1955

Fizyka

Piotr Decowski

F.Kruk

wyróżnienie

1952

Fizyka

Antoni Smaga

F.Kruk

wyróżnienie