slider
slider
slider
slider

Osiągnięcia sportowe

Osiągnięcia sportowe w roku  2017/18

  1. Liga LA:

Dziewczęta

  • I miejsce powiat/rejon
  • VI miejsce województwo

(Włodarczyk Natalia 3a, Włodarczyk Katarzyna 3a, Oliwia Prażmo 1h, Dominika Sikora 1h, Hanna Skwarek 1b, Adrianna Strzałkowska 1e , Aleksandra Kuc 1d, Weronika Loktiewa 2e, Gabriela Pawłowska 1b, Gabriela Bartoś 2b, Adrianna Szaruga 3b, Natalia Kapica 3d, Natalia Woś 3g)

Chłopcy

  • II miejsce powiat/rejon
  1. Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dziewczęta

  • I miejsce powiat
  • I miejsce rejon
  • X miejsce województwo

(Włodarczyk Natalia 3a, Włodarczyk Katarzyna 3a, Oliwia Prażmo 1h, Dominika Sikora 1h, Hanna Skwarek 1b, Adrianna Strzałkowska 1e)

  1. Sztafeta szwedzka

Dziewczęta

  • miejsce powiat  

Chłopcy

  • miejsce powiat  
  1. Sztafety pływackie

Dziewczęta

  • I miejsce powiat
  • II miejsce rejon
  • IX miejsce województwo (, Baryłka Julita 3f, Kramek Julia 2b, Przygocka Weronika 1k, Kinga Sajnaga 1f, Sochacka Ewa1k, Urbanek Sandra 1e)

Chłopcy

  • III miejsce powiat
  1. Pływanie indywidualnie

Powiat:

  • Kinga Sajnaga styl grzbietowy I miejsce
  • Weronika Przygocka styl  klasyczny I miejsce
  • Patrycja Rzepka styl dowolny I miejsce
  •  
  • Kinga Sajnaga styl grzbietowy I miejsce
  • Weronika Przygocka styl  klasyczny III miejsce
  • Patrycja Rzepka styl dowolny I miejsce
  •  
  • Kinga Sajnaga styl grzbietowy  X miejsce
  • Weronika Przygocka styl  klasyczny  XIII miejsce
  • Patrycja Rzepka styl dowolny  X miejsce
  1. Tenis stołowy drużynowy

Dziewczęta

  •  3 miejsce powiat

Chłopcy

  • 4 miejsce powiat

Osiągnięcia sportowe w roku  2016/17

  1. Liga LA:

Dziewczęta

  • III miejsce powiat

Chłopcy

  • III miejsce powiat
  1. Sztafetowe Biegi Przełajowe

Chłopcy

  • II miejsce powiat
  1. Sztafety pływackie

Dziewczęta

  • III miejsce powiat

Chłopcy

  • III miejsce powiat
  1. Tenis stołowy drużynowy

Dziewczęta

  •  IV miejsce powiat

Chłopcy

  •  V miejsce powiat
  1. Tenis stołowy indywidualnie

Dziewczęta :

  • Martyna Filipek  III miejsce powiat

Chłopcy :

  • Bartłomiej Gąska  II miejsce powiat
  1. Piłka nożna halowa

Chłopcy

  • II miejsce powiat

Osiągnięcia sportowe w roku 2015/2016

  1. Liga LA:

Dziewczęta

  • I miejsce powiat
  • I miejsce rejon
  • II miejsce województwo

(Jeżewska Angelika 3e, Dominika Bajorek 3i, Bajorek Weronika 3d, Witkowska Natalia 2a, Anastazja Sawinska 3h, Włodarczyk Katarzyna 1a, Włodarczyk Natalia 1a,Małgorzata Przygodzka 2e, Olszowa Kamila 2c, Grabowska Aleksandra 2a, Romanowska Patrycja 2d, Kapica Natalia 1d, Woś Natalia 1g)

Chłopcy

  • II miejsce powiat
  • III miejsce rejon
  1. Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dziewczęta

  • II miejsce powiat
  • I miejsce rejon
  • III miejsce województwo

(Grabowska Aleksandra 2a,  Szwarnowska Sylwia 2c, Przygodzka Małgorzata 2e, Bajorek Weronika 3d, Bajorek Dominika 3i, Olszowa Kamila 2c, Wąsik Dominika 3a, Kuźma Maria 3c, Pecio Olga 2b, Włodarczyk Natalia 1a, Włodarczyk Katarzyna 1a)

Chłopcy

  • II miejsce powiat
  1. Sztafeta szwedzka

Dziewczęta

  • I miejsce powiat  

Chłopcy

  • I miejsce powiat  
  1. Sztafety pływackie

Dziewczęta

  • II miejsce powiat
  • I miejsce rejon
  • VII miejsce województwo (Karlińska Weronika 2b, Głowacka Katarzyna 2i, Dytkowska Dominika 2e, Pikul Agata 3b, Dębska Agata 2g, Wypych Karolina 2g, Flig Patrycja 2d, Grabowska Aleksandra 2a, Kattenbach Agata 2f, Sito Magdalena 2i, Gibaszek Aleksandra 1d, Baryłka Julita 1f)

Chłopcy

  • II miejsce powiat
  • III miejsce rejon
  • XI miejsce województwo (Jankowski Piotr 2a, Burek Daniel 3d, Baranowski Mateusz 2e, Sykut Paweł 2e, Paciorek Filip 3g, Łucjanek Kacper 1b, Jaworski Mateusz 2c, Taracha Karol 3b, Paliszewski Alek 3b, Jaskólski Jakub 1d, Gruza Sebastian 1c)
  1. Pływanie indywidualnie

Powiat:

  • Paweł Sykut 2e I miejsce stylem dowolnym
  • Weronika Karlińska 2b I miejsce stylem grzbietowym
  • Katarzyna Głowacka 2i II miejsce stylem klasycznym
  • Agata Kattenbach 2f III miejsce stylem dowolnym
  •  
  • Paweł Sykut 2e II miejsce stylem dowolnym
  • Weronika Karlińska 2b I miejsce stylem grzbietowym
  • Katarzyna Głowacka 2i I miejsce stylem klasycznym
  • Agata Kattenbach 2f III miejsce stylem dowolnym
  •  
  • IX miejsce Katarzyna Głowacka stylem klasycznym
  • IX miejsce Agata Kattenbach stylem dowolnym
  • IV miejsce Karlińska Weronika stylem grzbietowym
  • XIV miejsce Jankowski Piotr stylem dowolnym
  1. Tenis stołowy drużynowy

Dziewczęta

  •  III miejsce powiat

Chłopcy

  •  I miejsce powiat
  •  II miejsce rejon
  •  V miejsce województwo (Rafał Wolniarczyk 3e, Bartłomiej Gąska 2a)
  1. Tenis stołowy indywidualnie
  2.  

Dziewczęta :

  • Martyna Filipek 1a V miejsce

Chłopcy :

  • Rafał Wolniarczyk 3e I miejsce

Rejon:

Dziewczęta :

  • Martyna Filipiak 1a miejsce IX – XII

Chłopcy :

  • Rafał Wolniarczyk 3e III miejsce

Województwo

  • Rafał Wolniarczyk 3e III miejsce

Osiągnięcia sportowe w roku 2014/2015

  1. Liga LA:

Dziewczęta

  • II miejsce powiat
  • II miejsce rejon
  • VII miejsce województwo

(Jeżewska Angelika 2c, Dominika Bajorek 2i, Bajorek Weronika 2d, Sylwia Szwarnowska 1c, Filipczak Patrycja 1g, Małgorzata Przygodzka 1e, Agata Rauner 1e, Katarzyna Głowacka 1g, Patrycja Kwiecień 1k, Olszowa Kamila 1c, Grabowska Aleksandra 1a, Kowalczyk Ada 3h, Romanowska Patrycja 1d, Gajda Katarzyna 1k, Witkowska Natalia 1c)

Chłopcy

  • II miejsce powiat
  • IV miejsce rejon
  1. Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dziewczęta

  • II miejsce powiat
  • II miejsce rejon
  • V miejsce województwo

(Grabowska Aleksandra 1a, Bartoś Aleksandra 1a, Szwarnowska Sylwia 1c, Przygodzka Małgorzata 1e, Rauner Agata 1e, Głowacka Katarzyna 1g, Kwiecień Patrycja 1k,  Bajorek Weronika 2d, Cybula Daria 2g, Bajorek Dominika 2i)

Chłopcy

  • I miejsce powiat
  • V miejsce rejon
  1. Sztafeta szwedzka

Dziewczęta

  • I miejsce powiat  
  1. Sztafety pływackie

Dziewczęta

  • I miejsce powiat
  • I miejsce rejon
  • VII miejsce województwo (Karlińska Weronika 1a, Głowacka Katarzyna 1a, Dytkowska Dominika 1e, Żebrowska Patrycja 3c, Pikul Agata 2b, Dębska Agata 1g, Wypych Karolina 1g, Flig Patrycja 1d, Grabowska Aleksandra 1a, Kowalczyk Ada 3h, Kamola Emilia 3f, Kattenbach Agata 1f)

 

Chłopcy

  • I miejsce powiat
  • II miejsce rejon
  • XI miejsce województwo (Cieśla Marek 3b, Karaś Paweł 3e, Figaszewski Adam 3a, Łatek Karol 3a, Jankowski Piotr 1a, Sykut Paweł 1e, Dobrowolski Jakub 3c, Wąsała Jacek 3g, Paliszewski Aleksander 2b, Jaworski Mateusz 1c, Burek Daniel 2d)

 

 

  1. Pływanie indywidualnie

Powiat:

  • Katarzyna Głowacka (1g) I miejsce (klasyczny)
  • Weronika Karlińska I miejsce (grzbiet)
  • Paweł Sykut (1e) III miejsce (dowolny)
  •  
  • Katarzyna Głowacka I miejsce (klasyczny)
  • Weronika Karlińska I miejsce (grzbiet)
  • Paweł Sykut II miejsce (dowolny)
  •  
  • Katarzyna Głowacka V miejsce (klasyczny)
  • Weronika Karlińska VI miejsce (grzbiet)
  • Paweł Sykut XIII miejsce (dowolny)

 

  1. Tenis stołowy drużynowy

Dziewczęta

  •  IV miejsce powiat

Chłopcy

  •  II miejsce powiat
  •  II miejsce rejon
  •  VII miejsce województwo (Rafał Wolniarczyk 2e, Dawid Michalec 1h, Jakub Bors 1d)
  1. Tenis stołowy indywidualnie

 

Dziewczęta :

  • Martyna Cholewa (2i) II miejsce

Chłopcy :

  • Rafał Wolniarczyk (2e) I miejsce

Rejon:

Dziewczęta :

  • Martyna Cholewa IV miejsce

Chłopcy :

  • Rafał Wolniarczyk I miejsce

Województwo

  • Rafał Wolniarczyk II miejsce
  • Martyna Cholewa VII-VIII miejsce

Osiągnięcia sportowe w roku 2012/2013

Uczeń

Klasa

Kategoria

Opis

Ambrożkiewcz Kinga

2a

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Ambrożkiewicz Kinga

2a

Licealiada - pływanie indywidualnie

finał wojewódzki 3 miejsce

Banucha Fabian

3b

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

finał wojewódzki

Banucha Fabian

3b

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

finał wojewódzki

Białota Magdalena

2i

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Bicki Filip

2g

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

finał wojewódzki

Bieniek Paulina

2e

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

3 miejsce etap rejonowy

Bodak Sandra

2h

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Chodoła Kamil

3b

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

finał wojewódzki

Chudzik Łukasz

2d

Licealiada - tenis stołowy indywidualny

finał wojewódzki

Cieśla Marek

1b

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Czarnowski Paweł

2h

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

finał wojewódzki

Czerwonka Jan

3b

Licealiada - tenis stołowy indywidualny

etap rejonowy

Czerwonka Jan

3b

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

finał wojewódzki

Dulińska Wiktoria

1d

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Dzyr Agata

2h

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Fajbuś Eliza

1h

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

3 miejsce etap rejonowy

Figacz Kinga

1e

Licealiada - tenis stołowy indywidualny

etap rejonowy

Frydrych Paulina

1e

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Gawryjołek Ewa

3c

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Glinka Sebastian

2c

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

finałwojewódzki

Góra Jan

2d

Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa

IX miejsce

Góra Jan

2d

Mistrzostwa Polski w szachach

 

Grabczak Bartosz

3c

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

finał wojewódzki

Grabczak Bartosz

3c

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

finał wojewódzki

Grochal Kacper

2c

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Jasik Łukasz

1e

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

finał wojewódzki

Jaworska Agata

2h

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

3 miejsce etap rejonowy

Jaworska Agata

2h

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

3 miejsce etap rejonowy

Jeżewska Ada

1h

Zawody sportowe - biegi

etap powiatowy

Kałdonek Szymon

3d

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Kałdonek Szymon

3d

Licealiada - pływanie indywidualnie

etap rejonowy

Karasek Edyta

2e

Licealiada - tenis stołowy indywidualny

etap rejonowy

Kowalczyk Ada

1h

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Kowalczyk Ada

1h

Licealiada - pływanie indywidualnie

etap rejonowy

Kowalczyk Ada

1h

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

3 miejsce etap rejonowy

Kowalczyk Kacper

2h

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

finał wojewódzki

Kowalczyk Kacper

2h

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Kowalczyk Kacper

2h

Skok wzwyż

10 wynik w Polsce

Kowalczyk Kacper

2h

Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli w lekkiej atletyce

1 miejsce w skoku wzyż etap ogólnopolski

Kozak Iwona

2g

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

3 miejsce etap rejonowy

Kozłowski Jakub

3c

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

finał wojewódzki

Kozłowski Jakub

3c

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

finał wojewódzki

Krynicka Aleksandra

2b

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

3 miejsce etap rejonowy

Kuna Justyna

2c

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

3 miejsce etap rejonowy

Kustra Aleksandra

2h

Mistrzostwa Powiatu Puławskiego w lekkiej atletyce

1 miejsce

Kustra Aleksandra

2h

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

3 miejsce etap rejonowy

Kustra Aleksandra

2h

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

3 miejsce etap rejonowy

Kuśmierz Emil

2c

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

finał wojewódzki

Kutera Jakub

3c

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

finał wojewódzki

Kwiatek Damian

2d

Licealiada - tenis stołowy indywidualny

etap rejonowy

Leonarcik Jakub

3b

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Leonarcik Kuba

3b

Licealiada - pływanie indywidualnie

finał wojewódzki

Ludera Izabela

1a

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Miękus Magdalena

2h

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

3 miejsce etap rejonowy

Miękus Magdalena

2h

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

3 miejsce etap rejonowy

Mrozek Michał

1e

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

finał wojewódzki

Opalski Michał

3h

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

finał wojewódzki

Paciorek Katarzyna

2d

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

3 miejsce etap rejonowy

Paciorek Katarzyna

2d

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Paciorek Katarzyna

2d

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

3 miejsce etap rejonowy

Padewski Mateusz

3d

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

finał wojewódzki

Pałka Klaudia

1h

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

3 miejsce etap rejonowy

Pawelec Agata

1c

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

3 miejsce etap rejonowy

Pawlukowska Aleksandra

3h

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

3 miejsce etap rejonowy

Pawlukowska Aleksandra

3h

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

3 miejsce etap rejonowy

Pielak Patryk

2c

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Pielak Patryk

2c

Licealiada - pływanie indywidualnie

finał wojewódzki

Piskorski Piotr

2c

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Pruchniak Wojciech

2c

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Rodzoch Anna

2d

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Rudnik Aleksandra

3b

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

3 miejsce etap rejonowy

Sołtan Łukasz

2a

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Stolarz Piotr

3c

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

finał wojewódzki

Stolarz Piotr

3c

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

finał wojewódzki

Stopka Maciej

3c

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Stopka Maciej

3c

Licealiada - pływanie indywidualnie

finał wojewódzki

Suwała Mateusz

3b

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

finałwojewódzki

Suwała Mateusz

3b

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

finał wojewódzki

Szabelski Sebastian

1c

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

finał wojewódzki

Szykuła Karolina

3a

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Szymańska Izabella

2h

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

3 miejsce etap rejonowy

Szymańska Izabella

2h

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

3 miejsce etap rejonowy

Szymczyk Aleksandra

2e

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

3 miejsce etap rejonowy

Tomczak Magdalena

1a

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

3 miejsce etap rejonowy

Tomczak Magdalena

1a

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

3 miejcse etap rejonowy

Tomczak Magdalena

1a

Licealiada - pływanie indywidualnie

finał wojewódzki

Wnuk Klaudia

1c

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna drużynowo

3 miejsce etap rejonowy

Wojewoda Julia

2c

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Zakonek Mateusz

3h

Licealiada - Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

finał wojewódzki

Żebrowska Patrycja

1c

Licealiada - Sztafety pływackie

finał wojewódzki

Żebrowska Patrycja

1c

Licealiada - pływanie indywidualnie

finał wojewódzki

Osiągniecia sportowe w roku 2011/12

1. Liga LA:

Dziewczęta

  • I miejsce powiat
  • II miejsce rejon
  • VII miejsce województwo

Chłopcy

  • I miejsce powiat
  • IV miejsce rejon

 

2. Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dziewczęta

  • II miejsce powiat
  • II miejsce rejon
  • VIII miejsce województwo

Chłopcy

  • I miejsce powiat
  • II miejsce rejon
  • VI miejsce województwo

3. Sztafety pływackie

Dziewczęta

  • I miejsce powiat
  • II miejsce rejon
  • IX miejsce województwo

Chłopcy

  • I miejsce powiat
  • I miejsce rejon
  • IV miejsce województwo

4. Pływanie indywidualnie

Powiat:

  • Kinga Ambrożkiewicz I miejsce (dowolny)
  • Kawka Anna II miejsce (grzbiet)
  • Rybicka Aleksandra III miejsce (klasyk)
  • Dzyr Agata III miejsce (grzbiet)
  • Leonarcik Kuba II miejsce (grzbiet)
  • Kałdonek Szymon II miejsce (dowolny)
  • Stopka Maciej II miejsce (klasyk)
  • Pielak Patryk III miejsce (grzbiet)

 

Rejon

  • Kinga Ambrożkiewicz I miejsce (dowolny)
  • Leonarcik Kuba II miejsce (grzbiet)
  • Kałdonek Szymon III miejsce (dowolny)
  • Stopka Maciej II miejsce (klasyk)
  • Pielak Patryk III miejsce (grzbiet)

5. Tenis stołowy drużynowy

Dziewczęta

  • III miejsce powiat

Chłopcy

  • IV miejsce powiat

6. Tenis stołowy indywidualnie

Powiat:

Dziewczęta : 1 m. Ewelina Fatyga, 2m. Edyta Karasek 4m. Katarzyna Kubiś.

Chłopcy : 2m. Jan Czerwonka.

Rejon: 6 m. Ewelina Fatyga, 8m. Edyta Karasek, 10m. Katarzyna Kubiś

 

7. XXI Uliczne Biegi Niepodległości

I miejsce chłopcy

II miejsce dziewczęta

 

8. IX Ogólnopolski Niepodległościowy Turniej Siatkówki Kobiet –IV miejsce