slider
slider
slider
slider

Zapraszamy do I LO i do internatu!

Słowo na początek roku

Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Administracji i Obsługi, Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie

Rozpoczynamy nowy rok szkolny, po raz drugi w podobnych okolicznościach pandemicznych, tym razem jednak z jeszcze większą nadzieją, że będzie to udany rok. Powtórzę raz jeszcze słowa, które wypowiedziałem na zakończenie roku szkolnego 2020/2021 –„nadzieja daje nam siłę aby nie ulec w zmaganiach z ukrytym wirusem”. Słowa mają magiczną moc, więc otwieram rok szkolny 2021/2022 w formie stacjonarnej i wierzę, że dotrwamy w tej formie do dnia 24 czerwca 2022!

Szczególnie ciepło witam w murach I Liceum klasy pierwsze, cieszę się, że tak licznie wybraliście naszą szkołę. Witam również uczniów klas starszych, którzy zapewne stęsknili się już za kolegami ze szkolnej ławy, wychowawcą, nauczycielami, a może nawet za dyrektorem… Wierzę w to, że nowy rok szkolny przyniesie Wam wielką satysfakcje, zarówno na polu osobistym jak i edukacyjnym. Odkrywajcie i pomnażajcie Wasze talenty, miejcie wielką radość z osiągniętych celów.

Nauczycielom, wychowawcom, pracownikom administracji i obsługi życzę wielu sukcesów w realizacji planów zawodowych oraz pokonania wszelkich trudności, które towarzyszą nam zazwyczaj wraz z rozpoczęciem roku szkolnego. Mam nadzieję, że w tym roku nasza współpraca będzie układać się również znakomicie.

Rodzicom naszych wspaniałych uczniów życzę wielu radosnych chwil oraz dumy z wyników w nauce. Dziękuję, że kolejny rok Państwo nam zaufali.

Wszystkim zgromadzonym na tej inauguracji życzę dużo zdrowia oraz bezpiecznej pracy w nowym roku szkolnym.

Z wyrazami szacunku

Marek Chrzanowski – dyrektor szkoły