slider
slider
slider
slider

Uczniowie "Czartorycha" pobiegną w II puławskim "Bieg dla Niepodległej”

W ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w poniedziałek 12 listopada br. w Parku Książąt Czartoryskich w Puławach odbędzie się druga edycja "Biegu dla Niepodległej", w którym, by uczcić tę radosną rocznicę pobiegną najmłodsi oraz znani i Ci mniej znani mieszkańcy powiatu puławskiego.

Dla najmłodszych przewidzieliśmy dwie kategorie:
Maluchy dystans: 400 metrów. Młodzież: 1918 metrów.

To kategoria stworzona z myślą dla samorządowców i znanych oraz tych mniej znanych mieszkańców powiatu puławskiego. Będą oni mogli pobiec na dwóch dystansach: symbolicznym 1918 metrów oraz dla bardziej zaawansowanych: 3000 metrów.

Wszyscy uczestnicy biegów otrzymają biało-czerwone flagi, z którymi pobiegną. Dla zwycięzców organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zapisy: Marcin Mizera, mmizera.media@gmail.com, tel. 514 087 747. Zapraszamy do udziału!

Biegi odbędą się w poniedziałek 12 listopada w Parku Książąt Czartoryskich w Puławach. Start o godz. 14.30 spod Świątyni Sybilli. Zapisy od godz. 14.00.

Impreza ma charakter symboliczny. Jej celem jest uczczenie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Świętujmy razem!

Organizatorem jest Tygodnik Powiśla. Partner: IUNG Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach.

Patronat Honorowy: Poseł Na Sejm RP prof. Krzysztof Szulowski oraz Marek Wojciechowski - radny Sejmiku Województwa Lubelskiego